Ameliyattan çıkan narkozlu kadın sex yaparken yakalandı

Güzel kadın bir dizi estetik ameliyat geçirdikten sonra lokal anestezi olarak ameliyat geçirecektir. Yoğun şekilde iş programı olan kocası ona eşlik edemeyince tek başına hastaneye gider. Sağlık bölgesinde bulunan hastaneye giderek ameliyat önlüğünü çırılçıplak olan seksi vücuduna giyer. Hasta bakıcı adamla birlikte ameliyathaneye giderken üzerinde mini etek gibi duran yeşil ameliyat önlüğü daha seksi görünmesini sağlamıştır. Lokal anestezi olması gerekirken uyandığında tamamen bayıldığın anlar. Bacak arasında halen zevk suları bulunan kadın hastanenin görevlendirdiği adamın eşliğinde eve kadar gelir. Halen narkozun etkisinde olan kadın adamın göz hapsindeyken kıyafetlerini çıkarıp üzerini değiştirmek ister. Bu sırada yakınlaşmak için gelerek büyük göğüslerini okşayan adamla sevişmeye başlar. Koltuğun üzerine yatırıp adamın iri yarağının üzerine oturmuşken ameliyattan yeni çıkmış olması içinde inanılmaz cesaret vermiştir. Kocası eve geldiğinde bile yarağın üzerinde oturup kocasını başka odaya gönderir.

Benzer Porno Videolar

4 Yorum

  1. Kadın kocasına çok acımasız davrandı. Bunlar yüzünden erkekler bize güvenmiyor. Hadi dost edindin bari kocasının önünde rahat dur git adamın evine ne yaparsan yap be.

    1. Doyurur belki ama kadının zina yapmasını engelleyemez. Başka erkeklerin kucağına oturmuş artık hep merak içerisinde her gördüğü erkeğin sex performansını merak edecek.

      1. Katılıyorum Kerim çok doğru noktaya parmak basmışsın birde bana bassan da baksak çenen kadar başka yerlerin de iş görüyor mu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir